Hakkımızda

Mimroyal Taşımacılık Hizmetleri

Amacımız

Hizmet verdiğimiz müşterileri, çevre, toplum ve trafik için hizmetini en etkin şekilde sürdürmek, iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve marka değerini artırarak hedeflediği vizyona ulaşmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, dürüst ve şeffaf, yenilikçi, takım çalışmasına inanan, çalışanlarını sürekli geliştiren, çevre ve topluma duyarlı, çevreye, topluma ve trafiğe saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Mimroyal

Hakkımızda

1992 yılında İzmir’de ATE Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. adı altında kurulan ve kurulduğu tarihten bu yana verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren şirketimiz 1997 yılında “Değişim yeniliği getirir” anlayışıyla unvan değiştirerek şimdi ki Mim Tur adını almıştır.

Sadece ismiyle değil zaman içerisinde gelişen ve değişen dünyamıza ayak uyduran gerek teknolojik gerekse sektörel tüm değişimleri araştırarak kurduğu genç araç filosuyla, eğitimli ve tecrübeli kaptanlarıyla, yeni, genç, dinamik, yenilikçi ve kararlı personel kadrosuyla kısa zamanda mevcut müşteri potansiyelini ikiye katlama başarısını göstererek, doğru bildiği yolda ilerlemeye devam etmektedir.

Hizmet sektöründe zirvede yerini almak “MARKA” olmayı hedeflemektedir, bu bağlamda Mimroyal markasını oluşturup hizmetlerine devam etmektedir.

Günümüz ticaret hayatında her firmanın ihtiyacına göre bölgesinde ekonomik çözümler sunan Mimroyal, çağdaş standartlar bazında bir taşımacılık hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır. Bu nedenledir ki, Mimroyal büyük beğeni kazanan ve giderek artan bir taleple karşı karşıyadır.

Müşterilerine salt ticari gözle bakmayıp, müşterilerinin lehine çalışan ve dostluklarını kazanan firmamız, müşterisine sunacağı teklifleri titizlikle değerlendirerek, ilgili araçların fiyat ve teslim tarihlerini en kısa sürede müşterilerinin bilgisine en güvenli ve ekonomik yollarla sunmaktadır.

Mimroyal 20 yılı aşkın faaliyeti süresince birçok değerli müşteri referansına sahiptir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

 • Sektör ihtiyaçları değerlendirilerek sürekli yenilik sağlayıp kaliteli hizmetin sürdürülmesi,
 • Kaza risklerinin en aza indirilmesi için iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesinin devamlı olarak güncel tutulması,
 • Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteren hizmet anlayışı,
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre en düşük birim maliyetlerinin müşterilere sunulması,
 • Sektör ortalamalarının üzerinde müşteri odaklı hizmet anlayışı,
 • Müşteriden elde edeceği yararın sadece katma degerle orantılı olmadığını bilen, karşılıklı etkileşim, bilgi paylaşımı ve tüm bunların ışığında kendini geliştiren personeli,
 • Müşterileri ile sadece alışverişte bulunan değil aile bağı kurmaya çalışan bir firma olmak.

Misyonumuz

 • Personel, öğrenci, turizm taşımacılığı sektöründe hizmet kalitesi rakipsiz,
 • sektörel ihtiyaçta teknolojik gelişmeleri takip eden,
 • personeline sürdürülebilir bir eğitim sağlayan ve en iyi hizmeti en ekonomik hali ile müşterilerine sunan,
 • sektörün önde gelen,
 • bölgesel ölçekte en iyi firması olmak.